Batman İğne Oyaları Yeni Örnekler

7 Maddede Mükemmel Gelin Olmak

Paylaş
 

1-Forma Girin

yürüyüş-yapmak-1024x682

Fazla kiloları vermek, fazla kilonuz yoksa da daha fit görünüme kavuşmak için bir beslenme ve egzersiz programı uygulamalısınız. Eğer kilo probleminiz fazla yoksa, düzenli yapacağınız yürüyüşler ve beslenmenizdeki ufak değişikliklerle fazla zorlanmadan forma girebilirsiniz.

2-Cilt Bakımı

gelin_cilt_bakım_onerileri_2

Düğün gününde pürüzsüz bir cilde sahip olmak için profesyonel ürünler kullanabileceğiniz gibi, evde hazırlayabileceğiniz ürünleri de uygulayarak cildinizi temizleyebilirsiniz. Eğer ciddi bir cilt probleminiz yoksa temizleme, sıkılaştırma ve besleme aşamalarından oluşan üç adımlık bir cilt bakım programı uygulayabilirsiniz. Haftada üç kez yapacağınız peeling ile cildinizi ölü hücrelerden arındırabilirsiniz.

3- Vücut Bakımı

5f21d3c81e

Bir yandan forma girerken bir yandanda ölü deriden arınmak için vücut peeligleri yaptırabilirsiniz. Terlemek, vücudumuzdaki toksinleri atmaya yardımcı olduğundan, sauna veya hamama giderek ter atabilirsiniz. Kuru bir cilde sahipseniz cildinizi nemlendirmek için vücut losyonları kullanmalısınız. İstenmeyen tüyler içinde lazer epilasyon kalıcı bir yöntem olarak kullanılabilir.

4- Saç Bakımı

Aksesuarlı-Gelin-Saç-Modelleri-72

Sponsor Bağlantı

Saçlarınızın yapısına uygun ürünler ile yapacağınız saç bakımı, hem saçlarınızın  uzamasını, hem de daha sağlıklı olmasını hem de ışıl ışıl parlamasını sağlayacaktır. Düğününüze bir ay kala son kez uçlarındaki kırıkları aldırın.  Düğününüzde kullanacağınız saç modeline kuaförünüzle birlikte karar vermek yararlı olacaktır. Yüz tipinize uygun bir modelde karar kıldıktan sonra, düğünden birkaç gün önce kuaförünüzle randevulaşıp provasını yaptırmanız ve hoşunuza gitmeyen yönleri düzelttirmeniz düğün günü sizi kuaför stresinden kurtaracaktır.

5- Gelinlik Seçimi

yeni-sezon-gelinlik-modelleri-1

Gelinliğinizi diktirecekseniz yaklaşık iki ay öncesinden hazırlıklara başlamanız gerekir. Beğendiniz modelin vücut tipinize uygun olmasına özen göstermelisiniz.  Kalçalarınız geniş ise balık model tercih etmeyin.  Onun yerine belden kabaran modeller ile kalçalarınızı kapatın. Göğüsleriniz büyükse, derin v yaka gelinlikler dikkati direk göğüslerinize çekeceğinden uzak durmanız gerekir. Bu tip detayları göz önünde bulundurduktan sonra gelinlik modelinizi seçip, provalara başlayabilirsiniz.

6- İç Çamaşırı Seçimi

gelinlik-iç-giyim-modelleri-9

Düğün günü giyeceğiniz iç çamaşırınızı seçerken, şık olması kadar rahatlığını da düşünmelisiniz.  Bütün gece içinde huzursuz olacağınız bir model,  kaşıntı ve kızarıklıklara sebep olarak, düğün gecesi güzelliğinize de gölge düşürebilir.

7-Düğünde Yanınızda Olması Gerekenler

16566_buyuk_zoom

Düğün gecesi yanınızda iğne iplik bulundurmanız, olası kazalara karşı zor durumda kalmanızı engelleyecektir. Makyajınızı tazelemek için makyaj malzemeleri, ıslak mendil, ağrı kesici, yara bandı gibi malzemeleri de yanınızda bulundurmanızda yarar var.

 

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sitemap | İmage Sitemap | Google | Google